Home » » Fıstıklı Köyü Pansiyonları

Fıstıklı Köyü Pansiyonları

 Fıstıklı Köyü Pansiyonlarının sitemizde tanıtımına devam ediyoruz. Hem pansiyonlar hem de fıstıklıdaki apart kiralık dairelerin fiyatları ve iletişim bilgileri hakkında sitemizde açıklamalara ulaşabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınız tüm pansiyon ve apartları tanıtmaya çalıştık. Fıstıklı köyündeki pansiyon işletmeleri hakkında sizlere doyurucu bilgiler vermeye çalıştık. Şimdi genel hatlarıyla fıstıklı köyündeki pansiyonları tanıtmaya devam edelim.

FISTIKLI PANSİYONLARI

Fıstıklı özellikle istanbul başta olmak üzere Bursa yalova ve çeşitli illere yakın olması hasebiyle tercih edilen bir tatil beldesi haline gelmiştir. Bu yüzden özellikle yaz tatillerinde fıstıklı köyü pansiyonlarına karşı büyük bir rağbet vardır.

Fıstıklı köyünde 30 u aşkın pansiyon ve apart daire hizmet vermektedir. Sitemizde bu pansiyonlara ait galeri bölümünü oluşturarak genel bir fikir elde etmenizi sağladık. Ayrıca tüm pansiyon işletmelerin iletişim bölümünde telefon numaraları ekleyerek direkt olarak pansiyonların sahipleriyle görüşme imkanınız vardır.

Fıstıklı köyü denizi son derece temizdir. Yapılan ölçümlerde kolibasli çıkmamakta ve denize girmek için insan sağlığını tehlikeye atmamaktadır.

Fıstıklı köyü pansiyonları son derece temiz ve konforludur. Güler yüzlü hizmeti ile her sene yaz tatili için büyük bir rağbet gösterilmektedir. Aşağıda pansiyonlara ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizlere fıstıklı köyündeki pansiyonları tanıtalım.

Blogger tarafından desteklenmektedir.