Home » » FISTIKLI GÜNAY APART

FISTIKLI GÜNAY APART

FISTIKLI GÜNAY APART Günay Apart, Fıstıklı köyü Karaincir mevkiinde, bir koyda 5000 metrekarelik alanımızda bulunmaktadır. Sakin bir yerde, temiz hava, bol güneşli, oksijen depolayabileceğiniz bir yerdedir. Zeytin ve çam ağaçları içinde, denize 40 metre uzaklıkta, doğayla baş başa bir tatil geçirmek isteyenler için bulunmaz bir yer… Yeni hizmete açılan apartımızda huzur içinde, keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Otopark sıkıntısı yoktur. Araçlarınızı rahatlıkla park edebileceğiniz alanımız vardır. Kalabalıktan, gürültü patırtıdan uzak bir tatil geçirmek istiyorsanız aradığınız daireleri Günay Apart’ta bulacaksınız. Ailenizle günün her saatinde baş başa kalabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. 
 Apartımız Marmara’da her geçen gün cazibesi ve ziyaretçisi artan Fıstıklı’da bulunmaktadır. 1+1 şeklinde olan  dairelerimizde sıcak su imkanı vardır. Yeme-içme misafirlerimize ait olup bir evde bulunacak her türlü imkan mevcuttur. Tüm dairelerimizde balkon bulunmaktadır. Hem dairelerimizde masa sandalye hem de bahçe için de masa sandalye verilmektedir. Günay Apart alışkanlıklarınızı değiştirecek. 
Havuz: Tertemiz Filtreleme sistemi ile Etrafı  çevrili havuzumuzun keyfini çıkartın. 11:00-16:30 arası Bayanlar,17:00-20:00 arası Bayların kullanacağı ve havuzun yanıbaşında çocuklar için özel havuzuyla siz seçkin misafirlerimizi bekliyoruz.
 ULAŞIM: İstanbul’dan deniz otobüsüyle Armutlu’ya gelip Armutlu’dan Gemlik otobüsleriyle Günay Apart’a ulaşabilirsiniz. Armutlu – Gemlik otobüsleri Günay Apart’ın yanından geçmektedir. Gemlik’ten Armutlu otobüsleriyle Günay Apart’a ulaşılabilmektedir. Bursa terminalinden 15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında 10, 13, 15, 17, 20 ve 22’de kalkan Armodies Turizm otobüsleri Günay Apart’ın yanından geçmektedir. Armodies Turizm otobüsleri Bursa Terminali 91 nolu perondan kalkmaktadır. Fıstıklı Köyü Armutlu / Yalova Telefon:

 0539 369 16 77

 
 
  • Apartımızda Alkol Kullanılmaması
  • Mayo ve Bikini İle Apart Çevresinde Gezinilmemesi (Plaj ve Havuz Hariç)
  • Bir Daireye 4 Kişiden Fazla  rezervasyon yapılmaması
  • Daireye rezervasyonda belirtilen sayı haricinde günübirlik ya da yatılı misafir davet edilmemesi
  • Çıkışların saat 11:00’de yapıldıktan sonra Havuz ,Bahçe ve Plajın kullanılmayarak ilişiğin kesilmesi

Rica olunur
 
Blogger tarafından desteklenmektedir.